Audit Solutions | Rozwiązania dla administracji publicznej

Jedyne w Polsce szkolenie przygotowujące do egzaminów CIA rekomendowane przez IIA Polska

Sprawdź swoją wiedzę z zakresu egzaminu CIA:   test sprawdzający

Egzamin CIA po polsku wg starego Syllabusa tylko do końca 2020 roku.

Jedyne szkolenie do CGAP/CIA rekomendowane przez Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

 • Jako jedyna firma szkoleniowa przygotowujące do egzaminów CIA/CGAP mamy rekomendację IIA Polska
 • Rekomendacja IIA jest potwierdzeniem najwyższej jakości naszych szkoleń

Olbrzymie doświadczenie. Szkolimy do CIA od wielu lat

 • W naszych szkoleniach przygotowujących do egzaminów IIA udział wzięło ponad 700 osób.
 • Obserwowaliśmy zmiany w podejściu do egzaminów CIA, znamy i rozumiemy tendencje na egzaminie.
 • Wiemy, jakie obszary egzaminu sprawiają najwięcej trudności. Potrafimy wskazać różnice w postrzeganiu audytu w Polsce oraz przez IIA Global.
 • Dzięki naszemu doświadczeniu zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym, a także znajomości specyfiki tego ostatniego, potrafimy w przystępny sposób przedstawić materiał oraz przygotować do egzaminu.

Praktyczne podejście. Koncentracja na celu, jakim jest zdanie egzaminu CIA

 • Opracowaliśmy autorski program – doskonalimy go od wielu lat. Koncentrujemy się na zagadnieniach, które mają największą szansę pojawić się na egzaminie. Szkoląc od wielu lat potrafimy wskazać takie obszary.
 • Egzamin CIA jest egzaminem testowym, dlatego przede wszystkim uczymy sposobu rozwiązywania pytań testowych. Teoria przeplatana jest pytaniami, które najlepiej sprawdziły się w dotychczasowych zajęciach. Pytania są stale aktualizowane.

Profesjonalni trenerzy CIA

 • Wszyscy nasi trenerzy posiadają kwalifikacje CIA, oprócz tego kwalifikacje ACCA/CISA/CGAP/ISO 27001/CRMA/QA. Dwóch z nich jest autorami książki rekomendowanej przez Instytut Audytorów Wewnętrznych, która może być wykorzystywana do przygotowywania do egzaminu CIA.
 • Zakres egzaminu jest bardzo obszerny i zróżnicowany: standardy audytu, audyt finansowy, audyt operacyjny, audyt informatyczny, bezpieczeństwo informacji, statystyczne metody doboru próby, rachunkowość finansowa i zarządcza, koncepcje zarządzania. Konieczny jest zespół wysoko wyspecjalizowanych trenerów.
 • Wykładowcy oprócz wieloletniego doświadczenia trenerskiego posiadają też wieloletnie doświadczenie w audycie. Są praktykami stale pracującymi w zawodzie, potrafiącymi wskazać praktyczne zastosowanie wymaganych do egzaminu teorii.

Końcowy egzamin próbny imitujący prawdziwy egzamin CIA

 • Uczestnicy naszych szkoleń mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w egzaminie próbny. Ta sama, co dla prawdziwego egzaminu CIA, liczba pytań, czas oraz forma. Egzamin testowy przed ekranem komputera.
 • Każdy uczestnik naszego szkolenia ma możliwość podejścia do egzaminu w dowolnym miejscu i czasie. Na ekranie swojego komputera. Wynik egzaminu zostanie przesłany na adres email uczestnika.
 • Wynik egzaminu próbnego nie ma wpływu na ukończenie szkolenia i uzyskanie certyfikatu. Jest natomiast doskonałą formą sprawdzenia gotowości przystąpienia do egzaminu rzeczywistego.

Organizacja szkolenia

Szkolenia zamknięte

Możemy zorganizować szkolenie w miejscu i w terminie dogodnym dla Państwa grupy. Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółowych warunków. Szczegółowy opis oferty szkoleń dedykowanych CIA znajduje się  pod poniżej (proszę klliknąć w przycisk):  

CIA szkolenie dedykowane

 

Szkolenia Otwarte

Termin: Nasze szkolenia otwarte organizujemy 2 razy w roku: na wiosnę (marzec- maj) oraz jesienią (wrzesień - listopad). Istnieje możliwość dokonania opłaty za szkolenia przyszłe, tak aby wykorzystać tegoroczny budżet szkoleniowy a na szkolenie przyjść w dogodnym dla siebie terminie (wykupienie voucher'a szkolenianiowego, prosimy o kontakt mailowy). Terminy najbliższych szkoleń: 

 Szkolenie       

         

           2019

 wrzesień - grudzień

        [edycja 1] 

 

 

 

 

            2019

 listopad - grudzień

        [edycja 2] 

    

         2020

       1 połowa

 CIA I - 3 dni  

 

23-25 września (3 dni)

         

     

27-29 listopada (3 dni)

wolne miejsca

 

2 - 4 marca (3 dni)

wolne miejsca

 

 CIA II - 3 dni

 

 

9 - 11 października (3 dni)

      

16 - 18 grudnia (3 dni)

wolne miejsca

 

16-18 marca (3 dni

wolne miejsca)

 CIA III - 6 dni  

20-22 listopada (3 dni)

9-11 grudnia (3 dni)

wolne miejsca

 

   

 

termin ustalimy

w krótce

 

 Szkolenia  odbywają się w godzinach 9-16

Miejsce:

 • Warszawa, budynek Central Tower, Aleje Jerozolimskie 81. Ścisłe centrum, kilka kroków od dworca PKP Warszawa Centralna.

 • Katowice, Wrocław,  Poznań, Gdańsk.  Centrum miasta, dokładna lokalizacja zostanie podania po zebraniu się grupy szkoleniowej.

AuditSolutions Sp. z o.o.

ul. Wikingów 12A,
03-029 Warszawa

+48 696 476 797
+48 608 346 976

poczta@auditsolutions.pl
auditsolutions.pl

fbytin