Audit Solutions | Rozwiązania dla administracji publicznej

Teraz także online. Jedyne w Polsce szkolenie przygotowujące do egzaminów CIA rekomendowane przez IIA Polska

Sprawdź swoją wiedzę z zakresu egzaminu CIA:   test sprawdzający

Egzamin CIA po polsku wg starego Syllabusa tylko do końca 2020 roku.

Jedyne szkolenie do CIA rekomendowane przez Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska zobacz

IIA logo

Olbrzymie doświadczenie. Szkolimy do CIA od wielu lat

 • W naszych szkoleniach przygotowujących do egzaminów IIA udział wzięło ponad 1000 osób.
 • Obserwowaliśmy zmiany w podejściu do egzaminów CIA, znamy i rozumiemy tendencje na egzaminie.
 • Wiemy, jakie obszary egzaminu sprawiają najwięcej trudności. Potrafimy wskazać różnice w postrzeganiu audytu w Polsce oraz przez IIA Global.
 • Dzięki naszemu doświadczeniu zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym, a także znajomości specyfiki tego ostatniego, potrafimy w przystępny sposób przedstawić materiał oraz przygotować do egzaminu.

Praktyczne podejście. Koncentracja na celu, jakim jest zdanie egzaminu CIA

 • Opracowaliśmy autorski program – doskonalimy go od wielu lat. Koncentrujemy się na zagadnieniach, które mają największą szansę pojawić się na egzaminie. Szkoląc od wielu lat potrafimy wskazać takie obszary.
 • Egzamin CIA jest egzaminem testowym, dlatego przede wszystkim uczymy sposobu rozwiązywania pytań testowych. Teoria przeplatana jest pytaniami, które najlepiej sprawdziły się w dotychczasowych zajęciach. Pytania są stale aktualizowane.

Profesjonalni trenerzy CIA

 • Wszyscy nasi trenerzy posiadają kwalifikacje CIA, oprócz tego kwalifikacje ACCA/CISA/CGAP/ISO 27001/CRMA/QA. Dwóch z nich jest autorami książki rekomendowanej przez Instytut Audytorów Wewnętrznych, która może być wykorzystywana do przygotowywania do egzaminu CIA.
 • Zakres egzaminu jest bardzo obszerny i zróżnicowany: standardy audytu, audyt finansowy, audyt operacyjny, audyt informatyczny, bezpieczeństwo informacji, statystyczne metody doboru próby, rachunkowość finansowa i zarządcza, koncepcje zarządzania. Konieczny jest zespół wysoko wyspecjalizowanych trenerów.
 • Wykładowcy oprócz wieloletniego doświadczenia trenerskiego posiadają też wieloletnie doświadczenie w audycie. Są praktykami stale pracującymi w zawodzie, potrafiącymi wskazać praktyczne zastosowanie wymaganych do egzaminu teorii.

Końcowy egzamin próbny imitujący prawdziwy egzamin CIA

 • Uczestnicy naszych szkoleń mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w egzaminie próbny. Ta sama, co dla prawdziwego egzaminu CIA, liczba pytań, czas oraz forma. Egzamin testowy przed ekranem komputera.
 • Każdy uczestnik naszego szkolenia ma możliwość podejścia do egzaminu w dowolnym miejscu i czasie. Na ekranie swojego komputera. Wynik egzaminu zostanie przesłany na adres email uczestnika.
 • Wynik egzaminu próbnego nie ma wpływu na ukończenie szkolenia i uzyskanie certyfikatu. Jest natomiast doskonałą formą sprawdzenia gotowości przystąpienia do egzaminu rzeczywistego.

Organizacja szkolenia

Szkolenia zamknięte

Możemy zorganizować szkolenie w miejscu i w terminie dogodnym dla Państwa grupy. Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółowych warunków. Szczegółowy opis oferty szkoleń dedykowanych CIA znajduje się  poniżej (proszę klliknąć w przycisk):  

CIA szkolenie dedykowane

 Szkolenia Otwarte

Termin: Nasze szkolenia otwarte organizujemy 2 razy w roku: na wiosnę (marzec- maj) oraz jesienią (wrzesień - listopad). Istnieje możliwość dokonania opłaty za szkolenia przyszłe, tak aby wykorzystać tegoroczny budżet szkoleniowy a na szkolenie przyjść w dogodnym dla siebie terminie (wykupienie voucher'a szkolenianiowego, prosimy o kontakt mailowy). Terminy najbliższych szkoleń: 

        

       2020

     I połowa roku

     1 edycja

      2020

     I połowa roku

     2 edycja

 

     2020

     II połowa roku

 CIA I - 3 dni  

2 - 4 marca (3 dni)

   zakończone

 

 

20 -22 kwietnia (3 dni)

tylko szkolenie online

wolne miejsca

          

 

28-30 września (3 dni)

wolne miejsca

szkolenie online lub stacjonarne

 

 

 CIA II - 3 dni

 

 

 

16-18 marca (3 dni)

ODWOŁANE !


 

 

1 - 3 czerwca (3 dni)

wolne miejsca

szkolenie online lub stacjonarne

 

        

12-14 października (3 dni)

wolne miejsca

szkolenie online lub stacjonarne

 CIA III - 6 dni

   

25-27 maja (3 dni). Zjazd I

17-19 czerwca (3 dni). Zjazd II

wolne miejsca

szkolenie online lub stacjonarne

 

     

 

26-28 października (3 dni). Zjazd I

2-4 listopada (3 dni). Zjazd II

wolne miejsca

szkolenie online lub stacjonarne

 

 Szkolenia  odbywają się w godzinach 9-16

Miejsce:

 • Warszawa, budynek Central Tower, Aleje Jerozolimskie 81. Ścisłe centrum, kilka kroków od dworca PKP Warszawa Centralna.

 • Katowice, Wrocław,  Poznań, Gdańsk.  Centrum miasta, dokładna lokalizacja zostanie podania po zebraniu się grupy szkoleniowej.

AuditSolutions Sp. z o.o.

ul. Wikingów 12A,
03-029 Warszawa

+48 696 476 797
+48 608 346 976

poczta@auditsolutions.pl
auditsolutions.pl

fbytin