Audit Solutions | Rozwiązania dla administracji publicznej

Połączyliśmy nasze bogate doświadczenie zawodowe i profesjonalizm poparty międzynarodowymi kwalifikacjami. Firma powstała w wyniku decyzji o połączeniu wysiłków kilku osób, które od wielu lat ugruntowują swoją istotną pozycję na rynku audytu i doradztwa biznesowego w Polsce.  Uważamy, że dzięki połączeniu naszych działań uzyskamy efekt synergii, który zostanie dostrzeżony przez naszych klientów.

Jesteśmy partnerem merytoryczym stowarzyszenia audytorów wewnętrznych IIA Polska  w zakresie szkoleń dla audytorów szkolenia z IIA Polska oraz przeprowadzania oceny funkcji audytu wewnetrznego w organizacji QA z IIA Polska

Posiadamy doświadczenie zarówno w audycie jak i w szeroko rozumianym doradztwie, w tym w zarządzaniu ryzykiem. Pracujemy zarówno dla sektora prywatnego jak i publicznego. Znamy audyt operacyjny i finansowy, audyt wewnętrzny i audyt zewnętrzny. Występujemy w roli ekspertów oceniając, czy systemy zarządzania ryzykiem, system finansowo-ksiegowy, system zarządzania i kontroli spełniają wymagania stawiane przez regulacje, rynek i oczekiwania interesariuszy.

Jesteśmy doświadczonymi trenerami z zakresu audytu, zarządzania ryzykiem i systemów kontroli. 

Wspieramy naszych klientów w realizacji celów w zgodzie z obowiązującymi regulacjami, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i koncepcji zarządzania. Optymalizujemy funkcje audytu wewnętrznego. 

Uważamy, że o jakości audytu lub doradztwa decydują ludzie bezpośrednio zaangażowani w realizację projektów. Dlatego też nasze usługi świadczone są  wyłącznie przez osoby z głęboką wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Z  przyjemnością wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie by Państwu pomóc.

AuditSolutions Sp. z o.o.

ul. Wikingów 12A,
03-029 Warszawa

+48 696 476 797
+48 608 346 976

poczta@auditsolutions.pl
auditsolutions.pl

fbytin