Audit Solutions | Rozwiązania dla administracji publicznej

opis

Wsparcie funkcji audytu wewnętrznego w organizacji może przybierać różne formy i zakres, w zależności od potrzeb klienta. Świadczymy zarówno całościową usługę audytu wewnętrznego dla organizacji (outsourcing audytu wewnętrznego) jak i wspieramy wybrane działania audytu wewnętrznego (co-sourcing audytu wewnętrznego). Rozwiązania takie pozwala na znaczne oszczędności, przy jednoczesnym wysokim profesjonalizmie wykonywanych zadań.

Pomagamy również we wprowadzeniu profesjonalnej funkcji audytu wewnętrznego w firmie. Opracowujemy zasady funkcjonowania audytu, prowadzimy szkolenia zespołu lub samodzielnie przeprowadzamy audyty przez określony czas. Pracujący z nami audytorzy klienta zdobywają niezbędne doświadczenie, praktyczne nawyki, poznają sposób rozumowania i realizację standardów audytu w praktyce.

Korzystamy z eksperckiej wiedzy naszych współpracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w audycie wewnętrznym, prowadzą szkolenia z oceny funkcji audytu wewnętrznego we współpracy z IIA Polska (ZOBACZ).

Przebieg prac

Nasze prace są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Pierwszym krokiem jest zawsze szczegółowa analiza potrzeb i problemów do rozwiązania. Następnie opracowujemy plan pracy, który jest akceptowany przez klienta.

Kolejne etapy zależą od wybranej formy współpracy. Wprowadzenie funkcji audytu w firmie kończy się przekazaniem obowiązków audytorom klienta.

AuditSolutions Sp. z o.o.

ul. Wikingów 12A,
03-029 Warszawa

+48 696 476 797
+48 608 346 976

poczta@auditsolutions.pl
auditsolutions.pl

fbytin